Maddenin Yapısı Cevaplı Test

Fen ve Teknoloji dersinin geniş konularından olan Maddenin Yapısı ve Özellikleri konusuna ait soruların olduğu bu cevaplı testte genel anlamda maddenin özellikleri ve yapısı çalışmalarına ait sorular bulunmaktadır.

7. Sınıf Fen ve Teknoloji dersi Maddenin yapısı testinde Maddenin tanecikli yapılarından Atomun yapısı,atomu oluşturan parçacıklardan olan proton elektron nötron yine atomun çekirdeği ve atom çekirdeğinin yapısı ile ilgili sorular, atom ile ilgili gelişmeler hakkında bilim insanlarının görüşlerinin öne sürdükleri fikirlerin olduğu iyonlar elektronlar elementler gibi daha bir çok kavramın içerisinde yer aldığı Maddenin yapısı cevaplı testi 15 sorudan oluşmaktadır.

7. Sınıf Fen ve Teknoloji Maddenin Yapısı Testi

Maddenin Yapısı Testi
Başla
Tebrikler - 7. Sınıf Fen ve Teknoloji Maddenin Yapısı Testi adlı sınavı başarıyla tamamladınız. Sizin aldığınız skor %%SCORE%% en yüksek skor %%TOTAL%%. Hakkınızdaki düşüncemiz %%RATING%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
1112131415
Son
Geri dön

Karantina sürecinde evde canınız sıkılıyorsa eerotik porno filmlerine merakı olanların sikiş videoları sitelerinide ziyaret edebilirsiniz.

Maddenin Yapısı Cevaplı Test YAPILAN YORUMLAR