Escort Montpellier

EBA Canlı Ders DLL Hatası – Kesin Çözümü

EBA Canlı Ders DLL Hatası – Kesin Çözümü

  • Ana Sayfa
  • Blog
  • EBA Canlı Ders DLL Hatası – Kesin Çözümü

EBA DLL Hatası İçin Yapılacaklar.

Eba canlı ders uygulamalarında en çok karşılaşılan .dll hataları sdk.dll bulunamadı, api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll bulunamadı, Vcruntime140.dll bulunamadı, MSVCP140.dll bulunamadı şeklinde hatalardır.
Bu hataların en önemli sebebi işletim sisteminizden kaynaklanmaktadır. İşletim sisteminizin günce bir windows sürümü olmaması ki büyük ihtimal sizin Windows 7 bir işletim sisteminiz yada yine güncel olmayan windows 8.1 işletimine sahip olmanızdan kaynaklanmaktadır.

EBA Canlı Ders DLL Hatası Çözümü

EBA DLL hatasını çözümüne bakmadan önce mutlaka işletim sisteminizi kontrol edin ve bir kenara not edin çünkü çözüm yollarına anlatılacak tüm indirmeleri işletim sisteminize göre yapmanız gerekecek.

Çözüme en kolay yoldan başlarsak ilk işimiz Windows Update denetim masasından açıp güncellemeler var ise (ki güncellemeleriniz olacaktır bu hatayı aldığınıza göre) güncellemeleri indirmeniz. güncellemeleri indirdikten sonra tekrar EBA Canlı Dersi başlatıp EBA dan dll hatası alıp almadığınızı kontrol etmelisiniz. Bir çok kişinin sorunu burada çözülürken maalesef EBA MSVCP140.dll bulunamadı ya da api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll bulunamadı şeklinde hatalar verebilir.

EBA DLL HATASI ÇÖZÜMÜ

Eba için DLL hataları devamında microsoft otomatik güncelleme hataları varsa iki farklı sürüm için manuel yükleme yapmanızı isteyecektir. Masaüstünde ki Bilgisayarım a tıklayarak işletim sisteminizin 32 bit mi 64 bit mi olduğunu bakın ve aşağıdaki linklerden gerekli dosyaları indirerek bilgisayarınıza kurlumunu gerçekleştirin .

Hala dll hatası alıyorsanız yapmanız gereken gerekli dll dosyalarını bulup gerekli klasörlere kopyalamanız gerekecektir. bu dll dosyalarını C: / Windows / System32 klasörüne kopyalamanız gerekiyor.

EBA Canlı Ders Hatası Dll dosyalarını İndirme

sdk.dll dosyasını indirmek için tıklayınız.

MSVCP140.dll dosyasını indirmek için tıklayınız.

Msvcp140.dll hatası için alternatif link için tıklayınız

api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dosyasını indirmek için tıklayınız.

Vcruntime140.dll dosyasını indirmek için tıklayınız

Eğer farklı bir dll dosyası hatası alıyorsanız google üzerinden dosya ismini .dll uzantısı ile arattığınızda indirme linklerine ulaşabilirsiniz.

EBA Canlı Ders DLL Hatası – Kesin Çözümü YAPILAN YORUMLAR